Diğer Videolar

216 Video
go-pro-7-kibris
0

Bu kamerayla balık tutmak? Muhteşem!

Düşünün, balık yakalandı ve bu kamera teknede. Harika bir açı, hop ses kontrolü ile uzaktan kayıdı başlattık. Ardından balık yukarı gelirken, aldık kamerayı suya indirdik, tüm anları ile birlikte harika bir çekim olmaz mı? Görüşleriniz çok önemli! Bu yazı GoPro Hero 7 Kıbrıs aramalarında görünmektedir.
Balon balığı yiyerek kafa yapan yunuslar
3.60K
01:39

Balon balığı yiyerek kafa yapan yunuslar

Afalina Yunusları toksik balon balıklarından ufak parçalar alıp, hem kafa yapıyorlar hem de bu zararlı türün üremesini ve ilerlemesini engelliyor. Yunus balıklarının ne kadar önemli canlılar olduklarını bir kez daha gözler önüne seren bu video, mutlaka izlenmeli. İyi seyirler.
Japon yapıştırıcısı ile asist iğne bağlama
4
09:26

Japon yapıştırıcısı ile asist iğne bağlama

Asist iğne bağlamak için gerekli olacak malzemelerden videoda kısaca bahsettim. Böylelikle slow jigging, shore jigging ya da benzeri asist iğne isteyen tüm tekniklerde bu düğümden yararlanabilirsiniz.
Yem aparatı ile yem bağlama
21
11:33

Yem aparatı ile yem bağlama

Yem takma aparatı ile yem hazırladık. Bu sistemle yemlerimiz kolay iğneye takılıyor ve uzun süre bozulmadan kalabiliyor.
Kalamar kıyıdan nasıl avlanır
0

Kalamar kıyıdan nasıl avlanır

Özellikle kayalık ve takılan bölgelerde top arkası olması gerektiği kanaatindeyim. Diğer derin sularda, batan sinking kalamar sahteleri ile karides yüzüş aksiyonu verilerek verim arttırılabilir.