Düğüm Teknikleri

Lüfer Takımı Nasıl Yapılır?
114

Lüfer Takımı Nasıl Yapılır?

Lüfer zamanı çok paralar harcayarak takım almaya gerek yok. Lüfer takımı yapımı çok basit ve ekonomik. İyi seyirler. Etiket : İstanbul için lüfer takımı Facebook'ta Yorumla (Visited 171 times, 1 visits today)
en-basarili-dugum-chain-knot
11

En dayanıklı klips ve halka düğümü

Bu düğüm kesinlikle en başarılısıdır. Hem metal aksesuarların misina ya da ipi kesmesini büyük oranda engeller, hem de esneme yaparak trofe balıkların ani vuruşlarında patlamayı engeller. Kesinlikle başka bir düğüm atmayın. Chain knot olarak ta bilinmektedir, iyi seyirler. Facebook'ta Yorumla (Visited 705 times, 1 visits today)
Japon yapıştırıcısı ile asist iğne bağlama
5
09:26

Japon yapıştırıcısı ile asist iğne bağlama

Asist iğne bağlamak için gerekli olacak malzemelerden videoda kısaca bahsettim. Böylelikle slow jigging, shore jigging ya da benzeri asist iğne isteyen tüm tekniklerde bu düğümden yararlanabilirsiniz. Facebook'ta Yorumla (Visited 845 times, 1 visits today)
Kefal avı için değişik bir sistem
93
11:40

Kefal avı için değişik bir sistem

Arkadaşlar yeni sistem Mudanya’da Sezai abimizin bulduğu su üstü kefal avlamak için tasarlanmış, denenmiş ve avcılığı kanıtlanmıştır. Bol trofeli avlar şansınız bol olsun. Facebook'ta Yorumla (Visited 431 times, 1 visits today)
Rapala düğümü nasıl atılır?
83
01:50

Rapala düğümü nasıl atılır?

Avlaktasınız ve klipsiniz kalmadı. Bu düğüm hayat kurtaracaktır, iyi seyirler. Facebook'ta Yorumla (Visited 203 times, 1 visits today)
Taşlık Bölgede Kolay Takılmayan Olta Takımı
9
06:35

Taşlık Bölgede Kolay Takılmayan Olta Takımı

Kayalık bölgelerde olta takımı kopmasına son verecek olta takımı videosunu izleyen arkadaşların istekleri doğrultusunda modifiye ettik. ilgilenen arkadaşlar teşekkür ederim Facebook'ta Yorumla (Visited 1171 times, 1 visits today)
AG Chain Knot – Zincir Düğümü
2

AG Chain Knot – Zincir Düğümü

Klips, solid ring ve maket balık bağlamak için güvenle kullanabilirsiniz. Tüm darbeye maruz kalabilecek yerlerde esneme payı vererek, darbeyi absorbe eden bir düğümdür. İyi seyirler. Facebook'ta Yorumla (Visited 237 times, 2 visits today)
Gezer 2-3 iğneli dip takımı
0

Gezer 2-3 iğneli dip takımı

7 Fishing tarafından yayınlanan, gezer olta takımı. Çipura ve Levrek için yemli bırakma yapabileceğiniz bir takımdır, şeytan oltası diye de geçmektedir. Facebook'ta Yorumla (Visited 770 times, 1 visits today)