Kendin Yap

Ölü – Canlı kalamar takımı ve balık avı nasıl yapılır?
3
17:22

Ölü – Canlı kalamar takımı ve balık avı nasıl yapılır?

Bu videoda; Canlı ya da ölü kalamar takımı nasıl yapılır? Yemlik kalamar taze kalması için nasıl saklanmalıdır? Kalamar nasıl takılır? Kalamar nasıl indirilir? Kalamar ile sırtı nasıl yapılır? Kalamara vuran trofe balık nasıl tasmalanır? Gibi soruların yanıtlarını bulabilirsiniz. Umarım beğenirsiniz. İyi seyirler. Facebook'ta Yorumla (Visited 784 times, 1 visits today)
Japon yapıştırıcısı ile asist iğne bağlama
5
09:26

Japon yapıştırıcısı ile asist iğne bağlama

Asist iğne bağlamak için gerekli olacak malzemelerden videoda kısaca bahsettim. Böylelikle slow jigging, shore jigging ya da benzeri asist iğne isteyen tüm tekniklerde bu düğümden yararlanabilirsiniz. Facebook'ta Yorumla (Visited 846 times, 1 visits today)
Kalamar kıyıdan nasıl avlanır
0

Kalamar kıyıdan nasıl avlanır

Özellikle kayalık ve takılan bölgelerde top arkası olması gerektiği kanaatindeyim. Diğer derin sularda, batan sinking kalamar sahteleri ile karides yüzüş aksiyonu verilerek verim arttırılabilir. Facebook'ta Yorumla (Visited 328 times, 1 visits today)
Shimano Rarenium Olta Makine Tamiri
45
24:54

Shimano Olta Makine Tamiri

Shimano Spinning Reel – Repair and maintenance Shimano Rarenium 4000XG Facebook'ta Yorumla (Visited 1368 times, 1 visits today)
Mum çubuk silikonla sahte yapımı
24
04:24

Mum çubuk silikonla sahte yapımı

Silikon çubukları ısıtarak ve içinden çelik tel geçirerek oluşturulan ufak silikon sahteler, işinize yarayabilir. Facebook'ta Yorumla (Visited 660 times, 1 visits today)