Malzeme Seçimi

Levrek Sahteleri ve Kullanımı
373

Levrek Sahteleri ve Kullanımı

Levrek avında iş yapan maket balıklar, Bilent Yıldırım’ın önerileriyle iyi seyirler. Facebook'ta Yorumla (Visited 214 times, 1 visits today)
Drift yaparken teknenin yavaş akmasını sağlamak
0

Drift yaparken teknenin yavaş akmasını sağlamak

Evet aslında bir ürün tanıtımı ama çok faydalı olacak bir ürüne benziyor. Özellikle tekne ile av yapan arkadaşlarımızın işine yarayacaktır. Facebook'ta Yorumla (Visited 74 times, 1 visits today)
spin-atcek
1

Spinning – Atçek Tekniği Nedir? Malzeme Seçimi Nasıl Yapılmalıdır?

Uzun zamandır yazmayı düşündüğüm yazımı nihayet başlayıp, tamamladım.Tüm yazı kendi tecrübelerimle sabit olup, yüzde yüz el emeğidir ve kaynak gösterilmeden paylaşılması gerçekten sıkıntılıdır. 🙂  Yazımı belirli başlıklar altında inceleyeceğim ve zamanla bu başlıkları daha da genişleteceğim. Başlayalım… 🙂 Türkiye’de bilinen adıyla at-çek yani spinning tekniği dünyada uzun zamandır uygulansa da, ülkemizde son yıllarda hakettiği popülariteye ulaşmıştır.  […]
tackle house vulture salt 04
0

En başarılı maket balıklar

En başarılı maket balıklar Ziyaretçilerimizin tecrübelerine dayanarak hazırladığımız en başarılı maket balıklar anketine şöyle bir göz atalım. Zeki Kaya : Rover 128 – Levrek avı için ideal. Ürün resmi için tıklayınız. Serkan Çaylak : Pelikan Nitro Yeşil – 13 Cm. Lüfer avı için ideal. Ürün resmi için tıklayınız. Mehmet Aygın : Rapala Maxrap Ghost  13 Cm. […]
cihan-kizilgul-jig-secimi
20
06:09

Balığın yerini bulma ve doğru jig seçimi

Doğru bilinen yanlışlardan biraz bahsedeyim istedim. Tekneyle gidiyorsunuz ve balık gördünüz. Nasıl bir hamle yapmalısınız? Avlandığınız derinliğe göre nasıl bir jig seçmelisiniz? Doğru jig seçimi nasıl olmalıdır? Facebook'ta Yorumla (Visited 209 times, 1 visits today)
Spinning – Atçek Avı Nasıl Yapılır?
2
05:02

Spinning – Atçek Avı Nasıl Yapılır?

Bu videoda; spinning yani at-çek tekniği için uygun mera, kamış ve makina özelliklerinden bahsederken, aynı zamanda hangi renk sahte balıklar, hangi saatlerde kullanılmalıdır kısaca değindim. Facebook'ta Yorumla (Visited 715 times, 1 visits today)