Akdeniz’in tertemiz sularında zıpkınla balık avı

Yeni video serimizin ilk videosunu sizlere büyük bir keyifle sunuyorum. Videomuzda ahtapot avından, eşkina ve sinarite, sokandan ve temizlik için balon balığına kadar her şey var. 🙂

Su altı benim için ister av olsun, ister olmasın inanılmaz dinlendirici ve keyif verici bir ortam. Bu bağlamda sene başında tüm elbiselerimi, zıpkınımı, gözlüğümü herşeyi tam set aldım ama bir türlü tembelliği bırakıp suya giremedik. 🙂 Sercan Yeşilyüz kardeşimle içimde uhde kalan bu konuyu görüşüp, benim için birkaç çekim yapmasını rica ettim. O da beni kırmayıp, öyle güzel çekimler yaptı ki montajını bu karantina günlerinde yapma fırsatı yakalayıp, videoyu beğeninize sunmak istedim.

Su altı serimizin ilk videosunu ben montajlarken dahi çok beğendim, umarım sizler de beğenirsiniz. İleriki bölümlerde çeşitlendirmeyi, farklı görüntüler almayı ayrıca hedefliyoruz.

Keyifle seyirler dileriz.


Eğer videomuzu beğendiyseniz, değerli yorumunuzla bizlere şeref vermeyi, videomuzu beğenmeyi ve ardından kanal bildirimlerini açmayı lütfen unutmayınız.


Facebook'ta Yorumla
(Visited 126 times, 1 visits today)

Bunlar da dikkatinizi çekebilir! :)