img
img

Tüm detaylarıyla gece derin suda kalamar avı (European flying squid hunting)

Video :


Bu videomda mızraklı kalamar olarak bilinen türün tekneden nasıl avlanacağından bahsettim.

(European flying squid – todarodes sagittatus) Ege ve Akdeniz’de bolca bulunan, suların soğumasıyla daha iyi av veren bir türdür. Videoda; farklı zamanlarda yaptığımız ava dair görüntüleri, canlı yayınlarımızla birleştirerek sizlere yararlı olacağına inandığım bir video oluşturmak istedim. Umarım beğenirsiniz.

Lütfen videolarımın devamı için ŞAYET beğendiyseniz beğen tuşuna basmayı ve kanal bildirimlerimi açmayı unutmayınız. Yaşadığım Youtube ihlali ile ilgili detayı yine aşağıda metin olarak iletiyorum. Kanalımın üzerindeki bu yasağı desteğinizle birlikte aşacağıma inanıyorum.

Keyifle seyirler dilerim.


NOT :

Haziran ayında yayınladığım bir videomda 13 yaşında neredeyse bir delikanlı olan Liroy’a yer vermemden ve “çocuklara özel” seçeneğini seçmediğimden ötürü Youtube, kanalıma kısıtlama getirdi. Halbuki benim o seçeneği seçmeme nedenim, yayınladığım balık avı videosunun sadece “çocuklara özel” olmadığını düşünmemdi. Zaman içerisinde bu hatalı ifadeyi açıklama ekleyerek düzelttiler ama bizim yasağımız baki kaldı…

Bir yanlış algı yüzünden Youtube Kanalımdaki etkileşimler ciddi zarar gördü. Bunu da beğeni ve yorumlarınızla aşacağımıza inanıyorum.

Facebook'ta Yorumla
(Visited 122 times, 1 visits today)

Bunlar da dikkatinizi çekebilir! :)